13.06.2022

На Миколаївщині проводиться перевірка на випадок лісових пожеж

Інспектори Вознесенського ДСНС   здійснили перевірку державного підприємства “Прибузьке лісопаркове господарство” Вознесенського району.

Поспілкувавшись із працівниками лісгоспу, перевірили стан готовності техніки до ліквідації лісових пожеж та узгодили алгоритм взаємодії.
Під час перевірки встановлено, що за допомогою автотракторної техніки, біля доріг, які межують з лісами, вже облаштовані мінералізовані смуги, аби запобігти розповсюдженню вогню при пожежі на значну площу, у разі занесення стороннього джерела запалення, або кинутого недопалку, розміщені стенди із попереджувальною наочною агітацією.

Нагадаємо, що розпорядженням Миколаївської обласної військової адміністрації 120-р від 24 березня 2022 року “Про заборону відвідування населенням лісів та в’їзду до них транспортних засобів на період воєнного стану” на період дії правового режиму воєнного стану ЗАБОРОНЕНО відвідування населенням лісів і в’їзд до лісів Миколаївської області траспортних засобів, за винятком осіб, які відповідно до чинного законодавства здійснюють виконання своїх службових обов’язків із забезпечення оборони держави, національної безпеки, охорони правопорядку, виконання лісогосподарських заходів.

Leave a Reply