28.07.2022

На Миколаївщині сталося п’ять пожеж через ворожі обстріли

Протягом доби 27 липня на Миколаївщині виникло 22 пожежі, 5 з яких внаслідок ворожих обстрілів.

Як повідомляють в ДСНС,  на відкритій території за межами с. Дмитрівка Куцурубської ТГ Миколаївського району двічі горіла суха трава та пожнивні залишки на площі 9,8 га, її загасили вогнеборці 22 ДПРЧ 2 ДПРЗ. Також, палала суха трава та чагарники за межами с. Калуга Березнегуватської ТГ Баштанського району на площі 4,5 га, її загасили вогнеборці 9 ДПРЧ.
Три дерев’яні господарчі будівлі, суха трава та чагарники зайнялися після ворожого обстрілу СВТ “Південь-Північ” м. Миколаєва на площі 1,5 га, її загасили вогнеборці 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ. Чергове відділення 1 ДПРЧ 2 ДПРЗ загасило залишки шорту в складському приміщені одного з підприємств Миколаєва на площі 5 кв. м.
Причина пожежі на території Баловно-Матвіївського лісового урочища встановлюється. Її загасили вогнеборці 1 ДПРЧ 2 ДПРЗ на площі 2 га.
З інших причин горіли господарчі будівлі на території приватного домоволодіння на вул. Степовій с. Веселинове Вознесенського району на площі 45 кв. м, веранда житлового будинку на вул. Перемоги с. Ковалівка Ольшанської ТГ Миколаївського району на площі 20 кв. м, дах приміщення підприємства на вул. Гагаріна м. Первомайська на площі 150 кв. м, дах приватного житлового будинку на площі 50 кв. м на вул. Кравченка м. Вознесенська на площі 50 кв. м, на вул. Сонячній с. Осетрівка Чорноморської ТГ Миколаївського району горів приватний житловий будинок на площі 40 кв. м.
Також підрозділами ГУ ДСНС ліквідовано 12 пожеж сухої трави, чагарників, пожнивних залишків та стерні у м. Новий Буг, с. Новоіванівка, с. Новоскелеватка, с. Калуга, с. Добре Баштанського району; с. Дмитрівка, с. Нововоскресенка Вознесенського району; с. Зайве, с. Михайло-Ларине, с. Мала-Корениха Миколаївського району; смт Врадіївка Первомайського району.

Зранку 28 липня ворог обстріляв Миколаїв, зруйновано будівлю школи. Постраждалих немає.

Leave a Reply