20.05.2022

На Миколаївщині стати на облік до Служби зайнятості можна онлайн

На час дії воєнного стану на Миколаївщині отримати інформацію про реєстрацію в службі зайнятості можна онлайн: за допомогою соцмереж, телеграм-каналу, сайту Служби зайнятості або за телефоном “гарячої” лінії.

Про це розповів директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

“Служба зайнятості в області працює в системному режимі. Але наразі пріоритет на безпечному наданні послуг жителям Миколаївської області”, — сказав Дмитро Оборонько.

За словами Дмитра Оборонька, базу вакансій у Службі зайнятості оновлюють щодня. Станом на 19 квітня по Миколаєву існує 83 вакансії. Здебільшого працівників шукають комунальні та місцеві приватні підприємства, які не призупинили свою діяльність.

“Ми сьогодні користуємось і альтернативними джерелами. Це оголошення, це ті вакансії, що розміщуються у соціальних мережах жителями області та Миколаєва. Альтернативних вакансій на сьогодні нараховується більше 250 із рівнем заробітної плати від 6 500 грн до 17 000 грн”, — розповів Дмитро Оборонько.

Окрім цього, за словами Оборонька, Служба зайнятості надає можливість компенсації заробітної плати роботодавцям для того, аби вони влаштовували переселенців, які прибувають до міста Миколаєва та області.

“Є перші роботодавці і в місті, і в області, які вже отримали цю грошову компенсацію і працевлаштували більше 30-ти переселенців з Херсона, громад Миколаївської та інших областей”, — розповів Дмитро Оборонько.

Станом на 19 травня, серед доступних вакансій найбільш попит є на працівників економічної галузі, медичної сфери, аграрного сектору та сфери обслуговування. Серед робітничих професій на ринку праці попит мають слюсарі, вантажники, електрогазозварювальники та водії.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply