23.02.2022

На Миколаївщині судитимуть чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство відносно своєї колишньої співмешканки

Первомайська окружна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт щодо 40-річного жителя смт Врадіївка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України.

За інформацією керівника окружної прокуратури Костянтина Щербака, чоловік систематично вчиняв домашнє насильство відносно своєї колишньої 42-річної співмешканки.

Так, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, неодноразово приходив до місця проживання колишньої співмешканки, де з останньою вчиняв сварки, в ході яких ображав, висловлювався нецензурною лайкою, погрожував, хапав за одяг та принижував потерпілу, чим вчиняв домашнє насильство над нею, що призвело до психологічних страждань останньої, які супроводжувались змінами у психоемоційному стані, накопиченні емоційних переживань образливості, приниженої гідності.

Правопорушника тричі визнано винним Врадіївським районним судом та постановами притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 та ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, проте, він продовжував вчиняти свої протиправні дії.

За вчинений злочин зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до двох років.

Нагадуємо, у Миколаївській обласній прокуратурі працює цілодобова «гаряча лінія» за номером 0671998454, на яку можна звертатись з питань звернень та повідомлень від осіб, які постраждали від домашнього насильства або якщо вам стало відомо про такі випадки. Крім того, громадяни можуть звертатися з письмовими повідомленнями про такі випадки на електронну адресу chergoviy@myk.gp.gov.ua.

Leave a Reply