05.08.2022

На Миколаївщині в орендаря через суд вимагають майже 300 000 боргу

Орендарем, в порушення вимог договору та законодавства, з вересня 2020 року орендна плата до бюджету громади не сплачувалась, внаслідок чого утворилась заборгованість.

Ухвалою Господарського суду Одеської області відкрито провадження у справі за позовною заявою керівника Первомайської окружної прокуратури в інтересах Арбузинської селищної ради до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення заборгованості зі сплати орендної плати та штрафних санкцій в сумі 290 тис грн.

Встановлено, що в 2020 році між Арбузинською селищною радою та товариством укладено договір оренди земельної ділянки комунальної власності, розташованої в межах смт Арбузинка Первомайського району Миколаївської області. На орендованій ділянці площею 0,85 га розташовані торгівельні нерухомі об’єкти товариства.

Виявлене порушення, а також тривале невжиття заходів селищною радою, стали підставою для звернення керівника окружної прокуратури до Господарського суду Одеської області з позовною заявою про примусове стягнення заборгованості.

 

Leave a Reply