07.05.2022

На Миколаївщині ворог обстріляв ракетами залізничний міст

Протягом доби на Херсонщині та Миколаївщині ворог продовжував ведення бойових дій на зайнятих позиціях, особливої активності не виявляв.

Водночас, здійснено 5 ракетних ударів та обстріл системами залпового вогню «Смерч», повідомляють в ОК “Південь”

На Миколаївщині – одну ракету знищено загороджувальним зенітним вогнем, а решта вдарили по раніше зруйнованому залізничному мосту.

На Одещині, ранком, в Білгород-Дністровському районі силами ППО ворожу ракету знешкоджено.

Ввечері, по Одеському району вдарило 2 ракети. Постраждалих немає.
Ворожі спроби здійснювати повітряну розвідку за допомогою БПЛА на Миколаївщині традиційно завершились знищенням «Орлана-10».

Загальні ж втрати ворога за добу склали 21рашист та 7 одиниць техніки, серед яких, на додачу до «Орлана», 4 самохідних гаубиці, реактивна система залпового вогню «Град», та зенітно-ракетний комплекс «ТОР», що був підготовлений до застосування на Зміїному.

Корабельне угруповання рашистського флоту продовжує контролювати північно-західну частину Чорного моря, блокуючи порти України, міжнародне судноплавство та погрожуючи ракетними ударами по всій території України з моря.

На окупованих територіях продовжується психологічний та агітаційний тиск на цивільне населення щодо схиляння до умов життя у фейкових республіках.
Виїзди з окупованих населених пунктів заблоковано.

В прикордонних з Придністров’ям районах ворожі сили намагаються чинити провокацій та практикують інформаційні вкиди щодо імовірних агресивних дій з боку сил оборони України. Однак, кордон надійно захищено, нашими підрозділами не фіксувалося нестандартних ситуацій, що впливають на стан охорони кордону.

Leave a Reply