04.05.2022

На Миколаївщині ЗСУ взяли під контроль чотири населених пункта

Діями мобільних протитанкових груп забезпечено контроль території 4 населених пунктів поблизу адмінмежи Миколаївщини і Херсонщини.

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України станом на вечір 3 травня така:

Протягом доби на Херсонському й Миколаївському напрямку противник продовжував інженерне удосконалення своїх позицій, активних наступальних дій не вів, але здійснював обстріли артилерією та броньованою технікою.

Тим часом діями наших мобільних протитанкових груп забезпечено контроль території 4 населених пунктів поблизу адмінмежи Миколаївщини і Херсонщини.

Загальні ворожі втрати за добу склали 47 рашистів та 15 одиниць техніки, серед яких 2 безпілотники-розвідники, радіолокаційна станція та дизель-генератор, 2 зенітно-ракетних комплекси та 8 одиниць автомобільної техніки. Також знищено 7 складів, колонна противника з боєприпасами та пально-мастильними матеріалами.

Не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь алгоритму дій при повітряній тривозі, не наближайтеся до підозрілих предметів та зон обмеженого доступу на узбережжі і в прикордонні, довіряйте тільки офіційним достовірним джерелам інформації, вірте в сили оборони й нашу спільну Перемогу.

Ворога долаємо разом!

Все буде Україна!

Leave a Reply