15.06.2022

На що “рускій мір” перетворив чарівні села Миколаївщини: ЗСУ показали відео

Останні 300 років країна-терорист Росія у різних своїх іпостасях намагалася нав’язати Україні “рускій мір”, який несе лише масові вбивства, репресії, руйнування та катування.Цьогоріч сталася кульмінація протистояння цивілізованого світу і “руского”.

Оперативне командування “Південь” опублікувало відео сел Миколаївщини, які постраждали внаслідок російської агресії.

Ці спокійні й мирні українські села Миколаївської області російські окупанти за час свого повномасштабного вторгнення перетворили на суцільні руїни – розбомблені будинки, на місці яких лише вирви від ракет, спалені автомобілі, зруйновані школи, обстріляні вулиці. Ось у такий спосіб росіяни показують, хто вони є насправді і яку ідеологію сповідують – ідеологію руйнації й насильства.

Варто зауважити, що саме ідеологія “руского міра” є неонацистською, оскільки вона має конкретного тоталітарного вождя – Путіна – та використовує у своїй політиці шовіністичні (“великий рускій народ”), фашистські, ксенофобські (ненависть до “не таких, як ми”) ідеї, культ війни та панування над іншими. Водночас за голослівними закликами приховується культура злиденного життя, руйнування, злочинності та деградації.

Leave a Reply