12.07.2022

Начальник продслужби, затриманий на хабарі, чекатиме суду за ґратами

Начальника продовольчої служби тилу, який намагався відкупитися від адміністративної відповідальності, заарештовано.

За процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центральний районний суд м. Миколаєва, задовольнивши клопотання прокурора, начальнику продовольчої служби тилу військової частини обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 208 тис. гривень.

Нагадаємо, вказаний капітан за непритягнення до адміністративної відповідальності запропонував старшому групи військовослужбовців військової комендатури надати неправомірну вигоду в розмірі 10 000 гривень.

07.07.2022, під час передавання грошових коштів його було затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції в Миколаївській області, оперативний супровід працівників УСБ України в Миколаївській області та Департаменту військової контррозвідки СБ України.

Leave a Reply