22.10.2015

Нардеп Б.Козир пообіцяв понизити канальний збор на БДЛК

3629808Голова облдержадміністрації Вадим Меріков і народний депутат України Борис Козир зустрілися з представниками профспілок та керівництвом Миколаївського морського  порту.

“Стратегія розвитку області – 2020 чітко визначила, що Миколаївщина – транспортний центр. Вже в 2016 році року Миколаївському морському порту буде виділено 108 мільйонів гривень державних капітальних інвестицій. Це інвестиції, яких не було ні в 2008 році, ні в 2012 році, але нам вдалося змінити ситуацію, а в 2016 – ви побачите результати. Закликаю об’єднуватися, консолідуватися і разом вирішувати всі існуючі проблеми», – сказав у своєму вступному слові Вадим Меріков.

Його підтримав і народний депутат Борис Козир: «Презентувавши нашу область, ми змінили ставлення інвесторів до нашого регіону. По-друге, ми зрушили з мертвої точки ряд важливих питань: створення Морської адміністрації України, реформування та децентралізація АМПУ, а на другому етапі присвоєння філіям статусу юросіб, а також пониження канального збору, який на сьогоднішній день один з найвищих”

Більшість питань, які були підняті під час зустрічі, стосувалися господарської та соціальної сфери повідомляє пресс- служба Адміністрації Миколаївського порту

Leave a Reply