04.06.2022

Незважаючи на складну ситуацію в місті діти продовжують отримувати всю необхідну медичну допомогу

З початку повномасштабної агресії росії проти України майже вчетверо скоротилася кількість дітей у Миколаєві, більшість разом із батьками виїхали до безпечних регіонів. Однак діти, що залишилися, і діти переселенців продовжують отримувати медичну допомогу в закладах міста.

Про це  розповіла начальниця управління охорони здоров’я Миколаєва Ірина Шамрай.

За словами Ірини Шамрай, обслуговування дітей відбувається у повному обсязі.

“Ми забезпечені всіма видами вакцин, здійснюємо планові щеплення, починаючи з пологового будинку і закінчуючи на ділянках. Усі внутрішньопереміщені особи, всі діти, які до нас переїхали та тимчасово проживають на території міста Миколаєва, усі отримують медичну допомогу”, – сказала Ірина Шамрай.

Діти переселенців можуть лікуватися незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем.

“Якщо вони не бажають укладати декларацію, все одно отримують весь обсяг медичної допомоги, яку сьогодні гарантує держава: від щеплень до амбулаторного та стаціонарного лікування у наших центрах первинної медико-санітарної допомоги. Усі заклади працюють у штатному режимі“, – сказала Ірина Шамрай.

Як розповіла Ірина Шамрай, батьки мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

“Завдяки міській владі діткам ми надаємо дитячі суміші, засоби догляду, гігієни, памперси тощо. За потреби ви звертаєтеся до свого сімейного лікаря або до найближчої амбулаторії загальної практики сімейної медицини і все там отримуєте”, – розповіла Ірина Шамрай.

Нагадаємо, що Тайвань виділив 800 тис. доларів на капремонт дитячої лікарні у Миколаєві.

Джерело: СвідокІнфо

Leave a Reply