27.07.2022

Німеччина передала миколаївським рятувальникам спецтехніку

Громада німецького Дортмунда передала Миколаєву два аварійно-рятувальні автомобілі.

За словами миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, понад третина одиниць комунальної техніки обласного центру вийшли з ладу від початку повномасштабної війни через обстріли або під час розбору завалів.

Наш головний запит сьогодні до міжнародних партнерів – спецтехніка, – зауважив Олександр Сєнкевич. – Щиро дякую муніципалітету і громаді міста Дортмунда за два аварійно-рятувальні автомобілі. Вони нашому місту надзвичайно необхідні у такий час”.

Як пояснив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя, один з автомобілів, крім гасіння пожеж, призначений для виконання робіт з деблокування постраждалих з приміщень та транспорту. Машина має спеціальний підйомник та устаткування, що допоможе врятувати людину з-під завалів.

Другий автомобіль має пожежну автодрабину заввишки 30 метрів, яка додатково обладнана люлькою. Причому управляти поворотним механізмом можна як з кабіни, так і з люльки.

Це вже друга партія допомоги від Дортмунда. На початку липня Миколаїв отримав десять пасажирських та вантажно-пасажирських мікроавтобусів для міських комунальних підприємств, а також техніку для ремонту доріг і тротуарів.

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: