29.06.2018

Нова книга про Гаррі Поттера вийде восени

630_360_1530265484-8225

Восени вийде нова книга Джоан Роулінг про юного чарівника Гаррі Поттера –  “Гаррі Поттер: Історія магії”. Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» вже анонсувало український переклад книги.

Про це видавництво повідомило на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Укрінформ.

“З нагоди 21-ї річниці виходу першої книги поттеріани з приємністю оголошуємо, що «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» придбала права на переклад великого подарункового видання «Гаррі Поттер: Історія магії», вихід друком якої слід очікувати вже восени. Перекладатиме книгу — традиційно — Віктор Морозов!”, – ідеться у повідомленні.

У  видавництві уточнили, що  “Гаррі Поттер: Історія магії” — це офіційна книга виставки, плід незабутньої співпраці видавництва Bloomsbury, Дж.К. Роулінґ і блискучих кураторів Британської бібліотеки”. Видання обіцяє читачам захопливу подорож предметами, які вивчаються у Гоґвортській школі чарів і чаклунства — від алхімії та настійок до гербалогії і догляду за магічними істотами.

У кожному розділі можна знайти численні артефакти з Британської бібліотеки та інших колекцій з усього світу, а також ексклюзивні рукописи, ескізи та ілюстрації з архіву Гаррі Поттера. А ще до кожної тематики були написані есе експертами, письменниками та культурологами, яких надихнула виставка і які запропонували власну точку зору на кожну магічну тему.

Читачі зможуть також ознайомитися зі стародавніми книгами заклинань, чудово проілюстрованими сувоями, які розкривають секрет Еліксиру життя, флаконами з кров’ю дракона, корінням мандраґори, малюнками кентаврів та справжньою мітлою відьми; у книзі міститься інформація про магічні винаходи Джоан Роулінґ поряд з їхніми культурними та історичними предками.

Фото: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», Фейсбук

Читайте також: Студенческий мэр Николаева и ее команда отчитались о проделанной работе

Leave a Reply