27.05.2022

Обстановка на південному напрямку. Ситуація напружена – ОК “Південь”

Ворог продовжує укріплення відступних рубежів. Попередні спроби підступу до наших позицій як на Херсонщині, так і на Миколаївщині зазнали тріскучого розгрому.

Тож, окупанти розпочали підтягування резерву з Криму. А в зворотному напрямку загарбники продовжують вивозити сільськогосподарську продукцію з Херсонщини до Криму.

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”/Operational Command “South”.

У Миколаївській області напередодні ввечері відбулись обстріли Куцурубської та Широківської громад. Також над акваторією Очакова працювали підрозділи протиповітряної оборони. Постраждалих, за попередньою інформацією, немає.

У Херсонській області окупанти продовжують обстрілювати тимчасово захоплені населені пункти та заявляти місцевим жителям, що це роблять ЗСУ. Стабільно важкою є ситуація у громадах, які межують із сусідніми областями. Окупанти не випускають місцевих жителів, які намагаються евакуюватися, натомість своїми варварськими вчинками та злочинними діями погіршують екологічну та безпекову ситуацію в регіоні.

На Каховській ГЕС вже створено передумови для затоплення кількох населених пунктів. Адже підтоплення Каховки вже почалося. А нестабільна робота ГЕС може спровокувати стихійне лихо навколо Каховського водосховища, в якому міститься орієнтовно 18 кубічних кілометрів води.

На морі рашистське міноборони імітує бурну діяльність з організації так званих гуманітарних коридорів для виведення цивільних іноземних суден з українських портів.

При цьому ту саму контртерористичну операцію, що проголосили рашисти в українському територіальному морі на початку березня, вони так і не завершили досі. Мінування моря також лишається відкритим питанням.

Тож, намагання зіграти на гуманності, насправді може бути нічим іншим як можливістю наблизитися до українського берегу під прикриттям цивільних суден, а потім вибудувати військовим кораблям з них щит від українських засобів ураження.

Довіри країні і армії, де не дотримуються законів і правил війни не товарищують із здоровим глуздом немає.

Перебування ракетних кораблів в морі, готовність стратегічної авіації та застосування берегових ракетних комплексів з Криму залишає вірогідність ракетних ударів на високому рівні.

Не нехтуйте заходами безпеки, довіряйте достовірним джерелам інформації, будьте пильними і впевненими, що Перемога буде за нами!

Leave a Reply