13.06.2022

Очаків – важлива точка в битві за Південь України

Моряки ВМСУ показують чудеса майстерності під вогнем окупантів, котрі намагаються “проламати” собі вихід в море з тимчасово окупованого Херсону.

Портал Naval News розповів, що більше тижня назад, 3 червня 2022 року, орки влаштували артилерійський обстріл нашої гавані в Очакові, де стояли декілька цивільних суден та кораблів ВМС України, зокрема – середній десантний корабель «Юрій Олефіренко».

Опираючись на дані з відкритих джерел, автори порталу пишуть, що росіяни випустили по “Олефіренку” мінімум 16 снарядів, найближчий “прильот” був на віддалі всього 6 метрів. Але екіпаж нашого СДК показав чудеса майстерності, та ефектно вийшов з-під ворожого артобстрілу.

Окрім всього іншого, цей епізод нам показує наступне. Так географічно склалось, що гавань Очакова є точкою, на якій “замикаються” виходи одразу з чотирьох портів на Півдні України – “Миколаїв”, “Ніка-Тера”, “Ольвія” та “Херсон” (останній – на тимчасово окупованій території).

Рашисти ротами своїх колаборантів неоднократно виражали намір захопити Очаків, щоб відкрити шлях для вивозу краденого зерна з тимчасово окупованого Херсона по морю, а “назад” – везти свою раритетну бронетехніку типу Т-62 чи БМП-1 на фронт.

Тому, схоже, в Очакові стоїть залога Військово-Морських Сил України, котра очевидно ефективно зриває плани рашистів по наступу на чорноморському побережжю на Півдні нашої держави. Та демонструє чудеса майстерності під масованим вогнем окупантів.

Leave a Reply