05.05.2022

Одесит за допомогою члена втік із України

Не лише скандальновідомі миколаївці покидають свою Батьківщину під час війни.

Виявляється у наших сусідів одеситів, є такі ж одіозні особи. Співвласник футбольного клубу “Чорноморець” Олександр Грановський виїхав з України під час війни в Ізраїль.

Його винахідливості міг би позаздрити сам барон Мюнхгаузен. Він залишив державу з надзвичайної причини. Бізнесмен Грановький дістався Ізраїлю, щоб зробити незвичайну операцію — збільшення статевого органу.

Ця інформація була опублікована у ізраїльських ЗМІ.

  • Підтверджуємо факт медичного огляду, для операції – пластика статевого члена. Проведені всі необхідні дослідження і цей документ підтверджує, що пацієнт Олександр Грановський не має протипоказань і може виконати всі необхідні медичні процедури протягом кількох місяців. Операція дозволяє підняти середній пеніс у вертикальному положенні до 13 см. Після операції зі збільшення пеніса протягом перших кількох тижнів у чоловіка може спостерігатися ерекція та втрата чутливості в статевому члені, як правило, тимчасові труднощі, які зникають протягом кількох днів.

Ця інформація стала доступною у зв’язку з тим, що влада Ізраїлю незадоволена тим  фактом, що заможні українці роблять собі операції та купують нерухомість у їхній країні замість того, щоб допомагати Батьківщині у цей нелегкий час.

Leave a Reply