29.07.2022

Окупанти обстріляли колонію в Оленівці, де перебували українські полонені – Генштаб ЗСУ

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що російські війська навмисно обстріляли колонію у тимчасово окупованій Оленівці Донецької області, де перебували українські полонені.

“Збройні сили російської федерації здійснили прицільний навмисний артилерійський обстріл виправної установи в населеному пункті Оленівка, Донецької області, де утримувалися в тому числі і українські полонені”, – ідеться у повідомленні.

Як зазначили у Генштабі, російські окупанти у такий спосіб хотіли звинуватити Україну у скоєнні “воєнних злочинів”, а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які здійснили там за наказами окупаційної адміністрації та командування зс рф на тимчасово окупованій території Донецької області.

Наслідки обстрілу уточнюють.

За інформацією командувача Ракетних військ і артилерії Командування сухопутних військ ЗСУ, по району населеного пункту Оленівка українські військові ракетних і артилерійських ударів не завдавали.

Завдяки отриманій від країн-партнерів високоточній зброї ЗСУ завдають винятково точних ударів лише по військових російських об’єктах.

“Російський ворог продовжує свої пропагандистські методи ведення інформаційної війни з метою звинувачення Збройних сил України в обстрілах цивільної інфраструктури та населення, приховуючи цим власні підступні дії. Відтак, такі заяви про нібито обстріли цивільної інфраструктури та населення з боку Збройних сил України є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе росія – країна-агресор, окупант і спонсор тероризму”, – додали у Генштабі.

Leave a Reply