09.03.2022

Окупанти обстріляли очисні споруди «Миколаївводоканалу»


Сьогодні, о 9-й годині ранку, вже вдруге були обстріляні агресором очисні споруди каналізації міста, які розташовані біля с. Галицинове.

Якщо в перший раз, 7 березня, ракети  вибухнули на території очисних споруд, але не пошкодили обладнання, то сьогодні під час обстрілу було нанесено неабияку шкоду  технічному стану технологічного обладнання.

Від обстрілів агресора з міномета пошкоджена електрична система підрозділу. Частково виведена з ладу система механічної очистки стічних вод. Зруйновані резервні піскоуловлювачі, які задіяні в технологічній схемі механічного очищення стічної води від дрібного сміття  та піску. Також пошкоджені бетонні плити аеротенків коридорного типу і система аерації аеротенок, де відбувається  біологічна очистка стічної води.

Попри все, наші фахівці залишаються на робочих місцях і ліквідовують наслідки пошкоджень. Наразі, технологічний процес очищення стічної води безперервний. В машинному залі механічних решіток обладнання, на щастя не пошкоджене, але вікна і двері знесено вибуховою хвилею.

Проте, офіційно повідомляємо, що очисні споруди каналізації міста Миколаєва на сьогодні приймають стічну воду і підтримують технологічний процес її очищення в повному обсязі. Однак через нанесені пошкодження на очистку витрачається більше  часу. Прохання  до кожного мешканця міста, якомога менше та дбайливо використовувати системи каналізації.

P.S. У 2018 році було завершено перший етап реконструкції очисних споруд каналізації, який включав в себе: реконструкцію приймальної камери, будівлі решіток та піскоуловлювачів. Було встановлено сучасне європейського рівня обладнання, яке забезпечує 100% очистку стічної води від сміття та піску. Всі ці роботи були проведені за кошти  Європейського інвестиційного банку.

Повідомляє Миколаївводоканал

Leave a Reply