23.05.2022

Окупанти розбомбили школу-інтернат на Миколаївщині

Російські загарбники продовжують нещадно гатити по Миколаївщині. Зокрема, ворожі снаряди розтрощили в області школу-інтернат.

Коли заклад ще працював, у ньому разом жили та навчалися діти з повних родин та діти-сироти. Школа розміщена на вулиці Центральній у селі Шевченкове.

Начальниця відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради Оксана Калюжна опублікувала на своїй фейсбук-сторінці фото зруйнованої школи-інтернату, яку розбомбили російські окупанти.

Приміщення Шевченківської школи-інтернату. Шевченківська територіальна громада Миколаївської області щоденно – під обстрілами. Боже, спаси та збережи!!!,
– написала Калюжна.

На світлинах видно, що внаслідок ворожого обстрілу у школі повністю повибивало всі вікна. Окрім цього, вибухова хвиля розкидала меблі та інші речі всередині приміщень.

Зауважте! Шевченківську школу-інтернат заснували ще в 1962 році. Її побудували для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування або з малозабезпечених сімей. У 2020 році тут проживали 99 вихованців, з них 20 – сироти. Діти вивчали правові закони, правила дорожнього руху, пожежної безпеки, основи гігієни. Окрім цього, фахівці проводили роботу з профілактики наркоманії та вчили школярів відстоювати свої права. Також учні вчили історію рідного краю, національні традиції, звичаї та українські пісні.

 

 

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: