19.05.2022

Окупаційно-терористичні формування рф взяли в заручники мешканців цілого регіону

Військові рф, які зараз окупували Херсонщину, фактично не дозволяють виїздити з області жодній людині, навіть жінкам з дітьми.

Вони підступно розстрілюють усі автівки і людей в них, які їдуть з Херсонської області в напрямку Миколаївщини. Це відбувається по всім напрямкам.

Повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Волонтери, які долучилися до проекту «Прихисток своїм», що реалізується Миколаївською облрадою та Гумштабом Миколаївщини розповідають про жахливі речі, які важко сприймати у ХХІ столітті.

Зокрема, є факти, коли снайпери російських терористів, без будь-яких попереджень, розстрілюють людей в автівках, що намагаються покинути тичасово-окуповані території. Також, є факти розстрілів перших автомобілів з евакуаційних колон із кулеметів та гармат, що встановлені на їхніх БМП та, навіть, з «Градів». В результаті таких розстрілів – є і загиблі і поранені. При цьому, усіх поранених змушують повертатися у Херсон. Напевно, щоб приховати власні військові злочини.

Уся наявна інформація передається правоохоронцям.

“Ми чекаємо усіх наших громадян з тимчасово-окупованих територій, яким буде потрібна допомога, але, приймаючи рішення про евакуацію, враховуйте вищеозвучену інформацію про озвірілих окупантів. З усіх питань: 0 800 300 520”

Leave a Reply