30.06.2022

Операція на Зміїному: знищено ще один ворожий «Панцир», росіяни підтвердили відступ, назвавши це «жестом доброї волі»

У Чорному морі продовжується операція на острові Зміїному, до списку ураженого озброєння росіян додався ще один зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцер-С1».

Про це повідомляє ОК «Південь» та спікер Одеської ОВА Сергій Братчук у Telegram.

Згодом, після успішної операції Збройних сил України з завданням ударів по острову Зміїний, російські окупанти евакуювали залишки гарнізону та залишили острів.

«Протягом ночі, внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний, противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, залишив острів», – йдеться у повідомленні.

На Зміїному зараз пожежі й лунають вибухи. Остаточні результати операції дорозвідуються.

Пізніше, у міністерстві оборони росії підтвердили, що вивели своїх військових із острова Зміїний, назвавши цей відступ «жестом доброї волі».

Про це повідомляють російські ЗМІ.

«30 червня як крок доброї волі збройні сили російської федерації завершили виконання поставлених завдань на острові Зміїний і вивели гарнізон, що знаходився там. Тим самим світовій спільноті продемонстровано, що російська федерація не перешкоджає зусиллям ООН для організації гуманітарного коридору з вивезення сільськогосподарської продукції з території України», – заявили в міноборони.

У росії заявили, що це не дозволить Україні «спекулювати на темі продовольчої кризи, що насувається, посилаючись на неможливість вивезення зерна через тотальний контроль росією західної частини Чорного моря».

Росіяни в соціальних мережах визнали формулювання МО ганебним. На болотаї виють з розпачу.

 

Leave a Reply