19.07.2022

Первомайськ знову відвідала волонтерська “Піца на колесах”

Власник ресторану на колесах, шотландець Том Хьюз, разом із однодумцями подорожує українськими містами у воєнний час, щоб пригощати піцою.

Минулого тижня волонтери вже відвідували Первомайськ. Але на прохання людей вирішили повторити візит на Миколаївщину. І попри будній день, охочих скуштувати  шотландської піци просто з печі виявилося ще більше.

На  Батьківщині Том – капітан вітрильного човна. Вдома на нього чекають батьки та улюблений собака. Вони підтримують його ініціативу, але хвилюються за безпеку.

Том Хьюз

Своєю діяльністю ми хочемо показати, що залишаємося з Україною, вона не самотня. Сьогодні  у Первомайську ми готуємо піцу для 3-4 тисяч людей. Минулого разу ця цифра дорівнювала 5 тисячам порцій. Мені подобається Миколаївщина. Ми подорожуємо тут вже два тижні. В області багато гарних та хоробрих людей. В Шотландії й погода не така – там зазвичай дощить. Що запам’яталося найбільше? Багато вражень. Ми щодня відвідуємо кілька нових місць, бачимо нових людей. Навіть всюди отримуємо подарунки. Українці дуже люб’язні. Ваші діти схожі на наших, вони мають бути щасливими. Однак те, що відбувається – жахливо, – розповів Том Хьюз в інтерв’ю Pervomaisk.Info

 

Leave a Reply