30.06.2018

Первомайський район. Чолов’ягу зловили на вирощуванні конопель

3

Дільничні викрили «підприємця», який вдома вирощував та зберігав майже 130 кущів конопель.

Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання «МАК» дільничними офіцерами поліції Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області була отримана інформація про те, що 30-річний мешканець району у себе вдома незаконно вирощує та зберігає наркотичні засоби.

Отримавши дозвіл суду, правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем мешкання правопорушника та, на прибудинковій земельній ділянці, що розташована те території його домоволодіння, виявили незаконний посів 122 кущів рослин конопель, за якими домовласник турботливо доглядав, обробляючи їх від бур’янів та поливаючи для кращого зростання.

Також на горищі та в приміщенні літньої кухні дільничні виявили дев’ять рослин конопель та решето з висушеною речовиною рослинного походження зеленого кольору, які зі слів господаря він самостійно виростив, зберігав та сушив, готуючи для подальшого власного вживання. На підтвердження слів чоловіка, під час обшуку його домівки, правоохоронці також виявили саморобний пристрій, за допомогою якого останній вживав наркотичні засоби.

Усе вилучене направлено на дослідження до Миколаївського НДЕКЦ МВС України.

Слідчим підрозділом розпочато кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 310 КК України «Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель» та ч. 2 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», санкції яких передбачають покарання від накладення штрафу до позбавленням волі на строк до п’яти років.

Після проведення експертизи вирішуватиметься питання щодо притягнення зловмисника до кримінальної відповідальності. Наразі досудове слідство триває.

1 2 4 IMG-43193dfd5f7ae982ab7ec30a2cb6fbdc-V IMG-f84181fbd2cfe32da6bf25c8e7a3fcba-V

Первомайський відділ поліції ГУНП Миколаївської області

Читайте також: На Первомайщині сьогодні вранці у ДТП загинули двоє

Leave a Reply