03.06.2022

Первомайці зібрали понад дві тонни благодійної допомоги для українських воїнів на передовій

У четвер, 2 червня, очільник Первомайської громади Олег Демченко разом із першим заступником Дмитром Малішевським та членом добровольчого формування Денисом Антіпою доставили благодійну допомогу одному із підрозділів, які знаходяться на передовій на Сході України.

Про це повідомляє Первомайська міська рада.
Військові отримали найнеобхідніші речі першого вжитку, продукти тривалого зберігання, м’ясні вироби, макарони, різноманітні крупи, питну воду, медикаменти, засоби гігієни, смаколики та багато чого іншого, що потрібно захисникам у військовому побуті.
Крім цього, українським захисникам з Первомайська привезли холодильник. Відтепер наші військові матимуть змогу втамувати свою спрагу прохолодними напоями, а також зберігати продукти як найдовше.
Олег Демченко поспілкувався із захисниками, які були направлені на проходження служби із Первомайська, дізнався про їх потреби та підтримав бойовий дух. Такі візити та допомога дають наснаги нашим захисникам боротися з окупантами.
На сьогодні Первомайська громада знаходиться в безпечнішій зоні. Тому є змога допомагати військовим та цивільному населенню в тих містах, де тривають активні бойові дії.
Саме завдяки взаємодопомозі, згуртованості та стійкості української нації перемога України🇺🇦 наближається з кожним днем.

 

Leave a Reply