11.06.2022

Під час війни премії Миколаївських чиновників спорту склали до 200% – «за особливий внесок»

У Миколаєві керівники управління спорту за березень та квітень поточного року отримали, окрім зарплат, премії «за особливий внесок у загальні результати роботи управління».

Розмір премій чиновників, в умовах «тотальної економії», що просувається в маси, склав від 90 до 200% від суми окладу.

Про це повідомив  активіст Дмитро Рябченко.

«Сєнкевич обсипає начальників міських управлінь золотим дощем у вигляді великих, 200% премій (!!). І все це при тому, що скрізь міська влада транслює, що грошей немає і йде скорочення посад та урізання зарплат до мінімуму.

Хоча, якщо поставити запитання – що ж такого надзвичайного зробили начальники управлінь у березні та квітні? Особливо спорту, якого просто не було у ці складні місяці.

Тим паче – героїня преміювання Бондаренко зуміла вляпатися у величезний скандал, пов’язаний з пограбуванням дітей під виглядом платного вивезення їх за кордон (апріорі безкоштовного, як виявилося). Причому з доказами та фактами. Але – замість звільнення та наруги – преміювання та визнання від міського голови.

У відповіді, отриманій на запит Володимира Рудніченка, який вже давно займається розслідуванням афер та крадіжки (та що там крадіжки – нахабного пиз.інгу!) бюджетних грошей у спорті, зазначено, що 200% премія у квітні нарахована начальниці міського управління спорту Бондаренко (сядьте !) “за особистий внесок у загальні результати роботи управління”, – повідомив Рябченко.

Джерело: КорабеловІнфо

Leave a Reply