18.07.2018

Поліцейські перевірили інформацію з соцмережі щодо можливого вчинення крадіжок групою ромів у місті Нова Одеса

NOdessa116 липня користувач соціальної мережі «Фейсбук» опублікував інформацію про те, що у м. Нова Одеса група осіб, які пересуваються на автомобілі ВАЗ 2106 синього кольору та нібито належать до ромської національної меншини, можуть бути причетні до здійснення крадіжок із автомобілів.

З метою перевірки вказана інформація була зареєстрована до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області, а на виявлення автомобіля орієнтовано особовий склад підрозділу.

У результаті вжитих заходів поліцейські встановили, що на зазначеному автомобілі пересувались мешканці села Себине Новоодеського району, які приїхали до районного центру в особистих справах та навіть не належать до представників національних меншин.

При цьому, об’єктивних доказів щодо причетності останніх до вчинення будь-яких протиправних дій не виявлено, а з заявами чи повідомленнями за фактом крадіжок із автотранспорту ніхто із мешканців міста не звертався.

Leave a Reply