24.07.2018

Поліція перевіряє інформацію, щодо ймовірного викрадення дитини у Миколаєві

39Сьогодні, 24 липня, вдень на спецлінію 102 зателефонував громадянин, який стверджує, що став свідком викрадення малолітнього хлопчика.

За словами заявника, на його очах на пр. Центральному неподалік вул. Лягіна невідомі особи неслов’янської зовнішності схопили малолітню дитину посадили у багажне відділення автомобіля сірого або синього кольору та поїхали. Малолітній йшов вулицею без супроводу дорослих.

Поліцейські перевіряють вказане повідомлення, зорієнтовані наряди патрульної поліції та оперативні співробітники, із заявником працює слідчо-оперативна група, на місце події прибуло керівництво Миколаївського главку та Центрального відділу поліції.

Заявник має явні ознаки алкогольного сп’яніння та підтверджує, що вживав спиртні напої. Наразі чоловіка доставлено до Центрального відділу поліції для більш детального з’ясування обставин. Під час відпрацювання місця події інші свідки не підтвердили сказану інформацію, а також повідомлень про зникнення або викрадення дитини до поліції не надходило. Надалі правоохоронці вживатимуть заходи згідно з встановленою у результаті перевірки інформацією.

Leave a Reply