01.08.2022

Поліція: пошкоджен понад 70 будинків, є загиблі та постраждалі мирні мешканці

Сьогодні вночі, 1 серпня, ворожі війська вкотре завдали ударів по Миколаєву.

Наразі відомо про ураження приватних житлових будинків, приміщення травматичного пункту однієї із лікарень міста, гуманітарного складу з медичними препаратами, транспортних засобів. Детальна інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється.

На місцях подій правоохоронці фіксують воєнні злочинів з боку військ рф за ст. 438 Кримінального кодексу України.

Після вчорашніх масованих обстрілів по обласному центру поліцейські задокументували 58 пошкоджених приватних та 13 багатоквартирних будинків, приватні гаражі, навчальні заклади, приватні офіси, приміщення готелю, комунальні та приватні підприємства, адмінбудівлі. Серед цивільних є загиблі та постраждалі.

Також 31 липня ударів зазнали території Баштанського та Миколаївського районів. Обстріли здійснювались поза межами населених пунктів. Внаслідок чого відбулись займання полів та знеструмлення у селах Лепетиського старостинського округу.

Упродовж доби поліцейські підрозділи опрацювали 810 сигналів, що надійшли від громадян. Практично всі вони стосувалися наслідків обстрілів.

Поліція Миколаївщини продовжує виконувати важливі завдання у безпековій сфері та контролює оперативну ситуацію за місцями дислокацій.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Leave a Reply