05.05.2022

Польські друзі подарували мікроавтобус ОТГ із Миколаївщини

Після початку відкритої фази російської агресії проти України десятки держав почали надавати гуманітарну допомогу нашій країні.

Лідером цього процесу є Польща. Мільйони українців, у період війни, отримали притулок у наших західних сусідів.

А різноманітна гуманітарна допомога поляків, надходить до всіх куточків України. Не оминули вони і Миколаївщину.

Польська компанія «Kuchnia Vikinga – Catering dietetyczny» подарувала Мішково-Погорелівській об’єднаній територіальній громаді, мікроавтобус.

Транспорт передано для вирішення соціальних потреб мешканців громади.

Транспорт передано для вирішення соціальних потреб мешканців громади. Від імені громади, подяка польським друзям, розміщена на сторінці Соціальний Захист М-Погорілове в мережі фейсбук.

Мішково-Погорілівська громада висловлює щиру вдячність та подяку Компанії «Kuchnia Vikinga – Catering dietetyczny» за переданий безкоштовно автомобіль для вирішення соціальних потреб мешканців нашої громади.

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Щиро, від щирого серця, дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров’ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину. Дякуємо за все!

Leave a Reply