21.03.2022

Порятунок тварин: Миколаївський зоопарк потребує кормів і робочих рук

Нині українці по всій країні єднаються, щоби допомогти тваринам у зоопарках. В соцмережах закликають підтримати братів наших менших, долучаються й популярні актори, ведучі та музиканти.

У Миколаївському зоопарку мешкають 400 видів тварин, загалом 4000 голів – розповідає директор Володимир Топчій. З початком війни раціони всім ним урізали наскільки це було можливо. Однак напризволяще тварин ніхто не кинув – допомагають і прості містяни, і волонтери. Оскільки рук теж не вистачає – адже деякі співробітники евакуювалися, 8-ро пішли захищати країну від окупантів.

Активно долучаються і небайдужі з-за кордону. Чехія, Латвія, Литва, Естонія, Ізраїль, Польща та інші. 

“Днями ми отримали вантаж із сухим коромом та ліками із Європи. Усі працівники зоопарку – виходять на роботу. А деякі буквально живуть на робочому місці. Люди купують електронні квитки до зоопарку. 

Сьогодні вже викуплені вони аж до середини квітня, хоча ми не працюємо через постійні обстріли,” дякує Володимир Топчій.

Директор додає – нині ситуація стабільна, принаймні не така катастрофічна як в інших зоопарках країни. А підтримку у Миколаєві відчувають з усього світу.

Перерахувати гроші, аби допомогти цьому та іншим українським звіринцям у соцмережах закликають й українські селебрітіс. Акторка Ольга Сумська, ведучі Ігор Кондратюк, Ольга Грицик, Лада Тесфайє, Юлія Янчар, співак Тарас Тополя, співачка Laura Marti, ведучий і музикант Микола Сєрга.  Зробити це можна, наприклад, через сервіс онлайн-платежів Portmone. У розділі “Благодійність” представлені реквізити зоопарків по всій країні та фонду, що опікується тваринами. Усі внески без комісій, а перелік бенефіціарів постійно поповнюється. 

Leave a Reply