29.04.2022

Поточна оперативна обстановка на півдні України на вечір учорашнього дня

Протягом шістдесят четвертої доби мужнього протистояння українського народу рашистській навалі ворог продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубежі в Херсонщині та Миколаївщині.

Ані атакувати, ані просунутись наші підрозділи не дозволили, інформує Оперативне командування “Південь”/Operational Command “South”

Натомість ефективним застосуванням ракетно-артилерійських ударів знищено 14 рашистів, броньована та автомобільна техніка, засоби артилерійсько-ракетного ураження.
Тим часом Миколаїв та Одеса опинилися під ракетними ударами. Ранком рашисти обстріляли одне з підприємств Миколаєва. Ракетним ударом зруйновано виробничі приміщення з виготовлення будівельних матеріалів. Потерпілих немає.
Ввечері ракетний удар було нанесено по Одещині. Регіон атакували трьома ракетами дві з яких – крилаті ракети морського базування типу “Калібр”, випущені рашистським кораблем, та Х-59 з ворожого літака. Влучною роботою підрозділів протиповітряної оборони всі ракети знищено.
Корабельне угруповання флоту рашистів зберігає в обов’язковій присутності підводний човен і продовжує погрожувати ракетними ударами.
Будьте свідомі і відповідальні, дотримуйтесь алгоритму реагування на оголошені тривоги, не розкривайте способи і засоби протидії десанту, ретельно перевіряйте інформацію і довіряйте тільки достовірним джерелам інформації, вірте в сили оборони, – разом переможемо!

Leave a Reply