12.06.2022

Пожежі, нерозірвані боєприпаси і порятунок совеняти: як проходять будні миколаївських рятувальників (ВІДЕО)

Миколаївські рятувальники, пожежники та піротехніки щодня виходять на зміну, аби рятувати людей від біди – пожеж та нерозірваних боєприпасів. Два дні тому, 9 червня, миколаївські рятувальники ліквідували дев’ять пожеж, дві з яких сталися внаслідок влучання ворожих боєприпасів та уламків від них.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

У селі Лимани Галицинівської територіальної громади та селі Червоне Воскресенської територіальної громади горіли суха трава і сміття. Загальна площа займання – понад два гектари.

Росіяни нищать домівки не лише людей, а й птахів. Під час гасіння пожежі в Балабанівському лісі пожежники знайшли дитинча сови. Воно притислося спиною до стовбура і не знало, куди подітися, бо навколо шипіло нещадне полум’я. ДСНСівці врятували совеня і нині консультуються з орнітологами Миколаївського зоопарку, аби вирішити, що робити з птахом далі.  

Також через спеку горять природні екосистеми та відкриті території. Сім пожеж ліквідували у Костянтинівській, Новобузькій, Веселинівській, Братській, Врадіївській та Мішково-Погорілівській громадах.

Окрім боротьби з вогнем, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжують розміновувати території Миколаївської області. Так, 8 червня піротехніки вилучили уламки протикорабельної ракети. З початку повномасштабного російського вторгнення ДСНСівці вперше працювали з таким боєприпасом. Його транспортували в спеціально відведене місце.

Загалом з лютого рятувальники знешкодили 2532 вибухонебезпечних предмети. Якщо ви знайшли нерозірваних снаряд, в жодному разі не чіпайте його. Негайно відійдіть на безпечну відстань та зателефонуйте до екстрених служб за номерами 101 або 102.

Leave a Reply