07.07.2018

Про ситуацію на ВСК «Спартак» – Миколаївська ОДА

36730170_2061064617296898_7535402533217370112_n

У п’ятницю, 6 липня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко зустрівся із батьками дітей, які займаються на тенісних кортах водно-спортивної бази «Спартак», тренерами та керівництвом бази щодо організації роботи кортів.

Зокрема, мова йшла про надання платних послуг й виділення додаткових тренерських ставок. Про це заступник голови ОДА повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Нагадаємо: Дежавю на николаевском ВСК «Спартак»

Євген Шевченко зазначив, що облдержадміністрація тримає на контролі процес передачі спортивного об’єкту до комунальної власності обласної громади. Наразі Держгеокадастр займається виготовленням технічної документації на земельну ділянку, на якій розташована водно-спортивна база «Спартак». Наступний етап – проект Постанови Кабміну, яким буде займатися Міністерство економіки.

Що стосується тенісних кортів, заступник очільника області зауважив, що облдержадміністрація разом з облрадою ініціює підняття питання влаштування ще 3-х тренерів, аби діти, які працюють на результат, могли займатися цим видом спорту.

36644194_2061064607296899_5428123326750916608_n

Крім того, Євген Шевченко наголосив на обов’язковості затвердження погодинного розкладу занять для учнів школи.

«Є сенс створити так звані оздоровчі групи для дітей, які бажають займатися тенісом – на основі абонементу. Варто розрізняти тих, хто навчається і займається професійно та тих, хто робить це у своє задоволення», – повідомив він.

Також у ході зустрічі було акцентовано, що всі, хто бажає грати в теніс мають приходити після занять учнів за розкладом – на основі абонементу. «Оплата має йти через термінал – це особиста відповідальність керівництва бази. Кошти повинні йти на її розвиток», – наголосив Євген Шевченко. Він також додав, що тренерам буде надане навантаження відповідно до комплектації груп.

Особливу увагу було звернено на необхідність забезпечення перенесення та облаштування сходів і прибирання території. На думку заступника голови ОДА, доцільним є додаткове виділення працівників задля якісної роботи спортивної бази в цілому. «Так як там є зараз – бути не повинно», – зауважив Євген Шевченко.

«Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко наголошує, що спорт повинен стати пріоритетним напрямом на Миколаївщині. У нас велика кількість спортсменів, які доводять свій професіоналізм, у тому числі й у тенісі. Чвари не повинні ставати на заваді юним спортсменам розвиватися і досягати нових вершин. Наша спільна справа – разом зробити все можливе, аби діти комфортно навчалися спорту», – резюмував заступник голови ОДА.

Джерело: Миколаївська ОДА

Читайте також: 7 июля – контрольная встреча МФК «Николаев» с ФК «Минай»

Leave a Reply