25.03.2022

Продаж алкоголю військовим у Первомайську категорично заборонений

У Первомайську відбулась нарада міського голови Олега Демченка з керівниками управлінь та відділів міської ради. Розглядались питання соціального забезпечення населення. Особливу увагу звернули на необхідності обліку та реєстрації вимушено переселених осіб. Аби тим самим не оминути нікого, хто потребує допомоги від влади та держави. Також не забули про питання та потреби малозабезпечених, одиноких, багатодітних та людей літнього віку.  

Кожного дня управлінням економіки здійснюється робота з підприємцями, з приводу цін, режиму роботи, потреб та проблем що оперативно вирішуються. Адже підтримка бізнесу – це основа економічної безпеки міста, громади, району.

Усім присутнім також нагадали про необхідність притримування населенням режиму світломаскування. Для цього потрібно під час комендантської години вимикати освітлення територій, будівель, споруд, а також підсвічування рекламних вивісок, банерів та білбордів. Крім цього, вжити заходи по світломаскуванню власних домівок. Якщо ж цього не буде зроблено, то будуть вимушені вимикати від електроенергії цілі будинки.

Під час засідання розглянули питання послаблення, щодо продажу алкоголю у вихідні дні. Так, голова Миколаївської військової обласної адміністрації Віталій Кім анонсував, у суботу та неділю буде дозволено реалізувати алкоголь. Продаж алкоголю людям у військовій формі категорично заборонений.

Комендантську годину та жорстке покарання за п’янство не відміняють, тому потрібно з відповідальністю поставитись до таких послаблень, продавцям рекомендують здійснювати продаж алкоголю обмежено. Послаблення робляться, аби бізнес почав по трохи приходити до норми. І якщо населення своєю поведінкою покаже, що зміни в «сухому законі» дають поганий результат, усе буде відмінено.

Leave a Reply