01.08.2022

Путін готується до нового наступу: експерти розповіли, куди полізуть окупанти

Путінські генерали знову збирають війська, цього разу вони формують ударне угруповання, щоб, можливо, знову піти на Київ. 

Як йдеться у сюжеті проекту FreeДом, для цього в темпі вальсу окупанти збирають цілий військовий корпус – десь близько 15-15,5 тисяч, 200 танків. Він повинен бути готовий до середини серпня.

Куди саме полізуть російські окупанти, точно невідомо, але військові експерти не сумніваються – наступ буде. Найлогічніше очікувати перекидання цього корпусу в Білорусь, але поки там тихо, накопичення військ там не спостерігаються.

Дуже неспокійно на кордоні України поблизу Харківської області, там російська армія нарощує присутність військової техніки біля села Соболівка Бєлгородської області. Її завозять цілими ешелонами залізницею.

На думку військового експерта Олександра Коваленка, Харківська область не цікава Росії у розрізі захоплення. “Російська Федерація не має намірів, принаймні на цьому етапі ведення війни, окупувати Харків”, — говорить він.

А ось військовий експерт Олег Жданов має іншу версію можливого повороту подій: “Харківський напрямок – цілком можливо, що РФ матиме спробу наступу… Але ця спроба наступу буде не для того, щоб прорватися і взяти Харків, а для того, щоб змусити ЗСУ розтягнути свої зусилля”.

Як насправді буде поводитися путінська армія, точно невідомо, але скупчення великої кількості зброї й формування нових військових корпусів біля українського кордону – це точно не навчання.

Джерело: УНІАН

Leave a Reply