03.11.2015

Рада Європи виділила Україні 4 млн євро на реформи

378254Рада Європи і Європейський Союз виділяють 4 млн євро на проекти щодо посилення стандартів дотримання прав людини, пенітенціарну реформу, боротьбу з корупцією і підтримку виборів в Україні.

Про це заявив Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Крістос Джиакумопулос на прес-конференції в Києві у вівторок, повідомляє “Інтерфакс-Україна.”

“Ми закликаємо українські державні органи, щоб вони виконували свої обов’язки перед людьми і допомагаємо їм у цьому”, – сказав він.

За його словами, основною рушійною силою будь-яких перетворень є громадянське суспільство і тому громадські організації є частиною всіх програм співробітництва Ради Європи та ЄС.

Сукупний бюджет на реалізацію цих проектів становить 4 млн євро і виділені кошти підуть з 4 програми, які будуть реалізовані в Україні протягом наступних двох років. Вони будуть спрямовані на посилення стандартів прав людини, зокрема роботи уповноваженого Верховної Ради з прав людини, проведення пенітенціарної реформи, боротьбу з корупцією і підтримку виборів в Україні.

Leave a Reply