17.07.2018

Раніше судимий миколаївець грабував неповнолітніх хлопців

Жертвою грабіжника стали 12-річні хлопці. Зловмисник на вулиці відібрав у них мобільні телефони та втік.

Допоміг впіймати грабіжника 57-річний пенсіонер органів внутрішніх справ підполковник міліції у відставці, в минулому начальник одного з відділів Управління карного розшуку обласного главку міліції Олег Митковський.

Подія сталась ввечері, у дворі житлового буднику по вул. Робочій. Олег Митковський гуляв зі своїм онуком на дитячому майданчику, коли побачив, як повз нього пробіг невідомий чоловік, а за ним — двоє неповнолітніх хлопців. Пізніше з’ясується, що цей утікач щойно пограбував підлітків, вихопивши з їхніх рук мобільні телефони.

Хлопці з усіх сил намагались наздогнати зловмисника, вимагаючи повернути їм награбоване, та голосно гукали оточуючих по допомогу.

– У цей момент я зрозумів, що стався злочин, тож негайно кинувся переслідувати грабіжника. Наздогнавши його за кілька метрів, поклав на землю та, зателефонувавши на 102, утримував до приїзду правоохоронців, – розповідає Олег Михайлович.

Грабіжником виявився 29-річний раніше судимий миколаївець – декілька років тому він звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення аналогічного злочину. Чоловік ніде не працює і пояснив, що таким чином сподівався виручити гроші на особисті потреби.

Правоохоронці затримали злодія у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та, за узгодженням з прокуратурою повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 186 Кримінального Кодексу України «Грабіж». Відповідно до санкції інкримінованої статті йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Наразі досудове слідство триває, поліцейські перевіряють причетність підозрюваного до інших злочинів, а також щиро дякують колишньому колезі за небайдужість та готовність у будь-який час прийти людям на допомогу.

У свою чергу Олег Михайлович свій вчинок героїчним не вважає, а скромно зауважує, що для людини, яка колись носила погони, вступитись за слабкого – це обов’язок.

Leave a Reply