22.07.2022

Рашистські ЗМІ взяли на озброєння байку колишніх миколаївських керівників

“СБУ готує масштабну зачистку Миколаєва від неблагонадійних громадян”, “СБУ готує масові зачистки нелояльних Києву”, “СБУ готує в Миколаєві зачистку неугодних Києву громадян”, “Готується масштабна зачистка в Миколаєві від нелояльних Києву громадян.” – такими і подібними назвами рясніють маса публікацій у сьогоднішніх рашистських ЗМІ.

Після того, як стало відомо про проведення у Миколаєві спецоперації, в окупантів розпочалася справжня  істерика.

21.07.2022

У Миколаєві почалося полювання на зрадників

Придумати,  щось нове у рашистів мозку не вистачило і вони взяли на озброєння фейк, придуманий екс-головами Миколаївщини І.Дятловим та Г.Ніколенком, 8 років тому, за часів Революції Гідності.

Тоді, чітко дотримуючись технології обману, губернатор Миколаївської області Геннадій Ніколенко та голова обласної ради Ігор Дятлов намагалися провести операцію «Бандерівці в Миколаєві».

Це була чітко спланована маніпуляційна, брехлива кампанія про нібито завезені в автобусах сотні бандерівців із західних областей України. Але план з розкручування легенди про «гастролерів» із Західної України, які нібито приїхали в Миколаїв, зазнав фіаско.

Не допомогли навіть заклики на сайті облради.

А вже буквально через пару днів тисячі миколаївців були винагороджені. Вони стали свідками того, як великий шанувальник

“русского мира” І.Дятлов, під час зносу пам’ятника леніну, змушений був прокричати, одне з гасел Революції – “БАНДУ ГЕТЬ!”

ЗМІ окупантів не стали вигадувати нічого нового. Вони знову взяли на озброєння брехню та обман. Ось що сьогодні пише рашистське видання NEWS2WORLD:

СБУ готовит в Николаеве зачистки от не лояльных Киеву граждан

ХЕРСОН, 22 июля – Российские силовики получили информацию от источников в Службе безопасности Украины (СБУ) о подготовке масштабной хирургическая операции в Николаеве по выявлению неблагонадежных граждан, имеющих связи с Россией и не лояльных киевскому режиму, готовятся рейды на улицах, проверки мобильных мобильный гаджетов, отправка в фильтрационные концлагеря, в город уже прибыло усиление из Киева и зарубежных областей Украины, сообщил сотрудник одного из крупных силовых ведомств.


Така інформація, у нормальних людей, може викликати лише сміх. Особливе розчулення викликають концтабори та закордонні області України. А може, у окупантів є машина часу, на якій вони побували в майбутньому? Напевно, там і підглянули закордонні області: Курську, Брянську, Білгородську, Волгоградську, Ростовську, які вже приєдналися до України.

Leave a Reply