29.04.2022

Рашисти обстрілюють населені пункти, звідки вони відступили

На Миколаївщині населені пункти, звідки рашисти відступили, продовжують потерпати від їх же обстрілів.

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України станом на ранок 29 квітня виглядає наступним чином:

«Ситуація в нашій зоні відповідальності залишається стабільно напруженою.

На окупованих територіях Херсонщини і Миколаївщини рашисти намагаються просувати ідею невідворотності закріплення регіонів під владою росії.

Ця діяльність успіхів не має, адже місцеві чинять відчайдушний спротив, незважаючи на розгін мітингів, залякування та подворові обходи окупантами.

Готуючи чергову фейкову картинку для пропагандистського телебачення, окупанти намагаються загітувати ветеранів та дітей війни долучитися до святкування 9 травня.

На Миколаївщині населені пункти, звідки рашисти відступили, продовжують потерпати від їх же обстрілів. Ворожі війська, побоюючись підходу наших підрозділів, гатять по мирному населенню, в тому числі намагаючись вдарити і по наших позиціях.

Протягом ночі нашими ракетно-артилерійськими підрозділами уражено 11 цілей противника. Втрати уточнюються.

На Одещині продовжуються контрдиверсійні заходи.

Корабельне угруповання ворога контролює північно-західну частину Чорного моря, блокуючи судноплавство. Загроза ракетних ударів з моря залишається високою. Також імовірна атака стратегічною авіацією.

Дотримуйтесь заходів та алгоритмів безпеки. Пильнуйте ситуацію і дії підозрілих осіб, інформуйте компетентні органи, не розголошуйте відомостей про діяльність та переміщення наших підрозділів.

Тримаймо стрій! Разом до перемоги!»

Leave a Reply