18.02.2022

«Роботи виконуються згідно з графіком», – про стан ремонту миколаївського русдраму

Минулого року до списку об’єктів «Великої реставрації» включили Миколаївський академічний художній російський драматичний театр. На сьогодні там продовжується фінансування та ремонтні роботи.

Про це у програмі «Добрий вечір» на ТРК «Ніс-ТВ» розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.

«Роботи виконуються згідно з графіком. Проте є деякі складнощі – всі роботи з утеплення та ремонту покрівлі проводяться й зараз. Але реставраційні роботи історичного фасаду можуть проводитися тільки у відповідних погодних умовах. Ці умови будуть навесні, у квітні чи травні, не раніше», – сказав заступник голови ОДА.

Також Юрій Гранатуров зазначив, що є можливість закінчити відновлення театру вже у поточному році, якість проведення ремонту відповідає всім нормам, а робота підрядної організації перебуває під контролем.

«Будемо сподіватися, що у цьому році буде освоєна вся сума та повністю завершено зовнішній і внутрішній ремонт драмтеатру. Підрядник працює не погано, його контролює управління капітального будівництва, безпосередньо, адміністрація театру і зрозуміло, що ми зі свого боку теж», – сповістив він.

Leave a Reply