28.02.2022

Російські ліберальні політики сформували антивоєнний комітет. Просять росіян виходити проти Путіна

Російські опозиційні політики утворили антивоєнний комітет Росії з метою зупинити грубі порушення Кремлем принципів та норм міжнародного права. Вони звертаються до урядів усіх країни та просять росіян реагувати на злочинні дії Путіна.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Михайло Ходорковський.

“Антивоєнний комітет Росії виходить з простого, але дуже важливого принципу. Є чітка різниця між росіянами – недобровільними учасниками путінських авантюр – і тими, хто усвідомлено допомагає путінському режиму у братовбивчій агресії”, – зазначив ліберальний політик.

Він повідомив, що антивоєнний комітет Росії звертається до урядів світу з вимогою зайняти принципову позицію щодо порушників міжнародного права.

“Антивоєнний комітет звертається до всіх справжніх патріотів Росії із закликом консолідуватися у боротьбі з агресивною диктатурою Володимира Путіна незалежно від будь-яких політичних розбіжностей, ідеологічних розбіжностей та особистих симпатій чи антипатій”, – повідомив Ходорковський.

Серед учасників комітету: Михайло Ходорковський, громадський діяч, Гаррі Каспаров, політик, 13-й чемпіон світу з шахів, Євген Чичваркін, підприємець та інші ліберальні діячі Росії.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply