15.07.2022

Російські окупанти навмисне випалюють поля з зерном: на Миколаївщині – сотні гектарів знищених полів

Росіяни нищать поля з пшеницею не випадковими артобстрілами, а роблять це навмисно. Почорнілі, обвуглені колоски пшениці, які фермери уже б мали збирати, лежать на землі.

Яка ситуація в Миколаївській області – у сюжеті ТСН.

Наприклад, на одному з полів не було ні української техніки, ні позицій, ні безпосередньо військових. Втім, просто нащадки НКВСників продовжують справу своїх предків, продовжують геноцид українського народу.

“Вони невипадково. Вони спеціально, щоб нас, може, вигнати звідси, щоб Україна не мала хліба”, – каже військовий “Петрович”.

Хлопців окупанти обстрілюють з усіх наявних у себе калібрів. “Обстріли бувають щохвилини”, – каже військовослужбовець “Марвас” і додає: дуже часто це починається після візиту ворожого безпілотника.

Нині лінія фронту на цьому напрямку статична. Найбільше роботи в артилеристів. Одна з артилерійських дуелей розгорнулась на очах ТСН. Після залпів українських гармашів в окупантів щось загорілося. Дим сигналізує про те, що наші артилеристи дуже чітко і влучно відпрацювали.

Хоч лінія зіткнення поки завмерла, це ненадовго, переконані хлопці. Вона почне рухатися, коли з’явиться більше іноземного озброєння.

Leave a Reply