23.05.2022

Російського окупата засудили до довічного за вбивство цивільного

Російського військового Вадима Шишимаріна засудили до довічного ув’язнення. Відповідне рішення суд ухвалив у зв’язку з навмисним убивством цивільного на Сумщині.

В Україні винесли перший вирок російському військовому за грубе порушення звичаїв і законів війни. Так, Вадим Шишимарін відбуватиме довічне ув’язнення за вбивство 62-річного мешканця Сумщини, котрого він навмисно вбив.

Зауважимо, що судовий процес над Вадимом Шишимаріним був публічним. Таким було бажання обвинувачів. Російський військовий намагався виправдати свої дії. Мовляв, він не хотів стріляти по чоловікові. Але судді словам окупанта не надали вагомого значення, адже він аж ніяк не випадково розстріляв 62-річного мешканця Чупахівки Олександра Шеліпова.

У щире каяття служителі Феміди не повірили. Але була таки єдина пом’якшувальна обставина. Мовиться про бажання Шишимаріна співпрацювати зі слідством. Але це не завадило суддям Солом’янського районного суду міста Києва винести вирок: довічне ув’язнення.

Згідно з чинним законодавством, Шишимарін має можливість уподовж 30 днів скористатися апеляцією, щоб оскаржити рішення суду. Як передає Суспільне, адвокат, наданий засудженому окупантові Україною, вже готує відповідний позов.

-Не згадується прапорщик Міхєєв, хоча було встановлено, що він віддав наказ стріляти в людину. Згадується тільки особа, яку застрелили. І її пов’язали з навмисним умислом Шишимаріна, – підкреслив адвокат.

Він також додав, що під час судових засідань озвучували, що він тричі відмовлявся стріляти по мирному мешканцю. Тож, переконаний адвокат, не може бути й мови про навмисне вбивство цивільного його підзахисним.

Джерело: Ґрати

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: