12.06.2022

“росіяни не хочуть, щоб ми жили добре”, – голова Миколаївської області

На Миколаївщині українським військовим вдається стримувати натиск російських сил.

Столиця області тим часом поступово звикає до свого стану прифронтового міста, а голова обласної адміністрації, Віталій Кім, усім своїм виглядом демонструє оптимізм та впевненість у перемозі України.

Голова Миколаївської обласної адміністрації Віталій Кім просить журналістів називати його не “паном губернатором”, а просто “Віталіком”, передає “Актуальна камера”.

Вранці 29 березня до будівлі Миколаївської обласної адміністрації потрапила російська ракета. Кім дивом залишився живим. І зараз ситуація у місті непроста.

“З точки зору безпеки ситуація трохи погіршилася, тому що російські окупанти обстрілюють зараз місто зі ствольної артилерії. Насправді ж вони знищують економіку та промисловість України. Це пов’язано з тим, що вони не хочуть, щоб ми жили добре, щоб ми жили по -європейські. Вони хочуть, щоб ми жили погано“, – сказав Кім.

З початку війни Миколаїв регулярно потрапить під обстріл. Страждає переважно громадянська інфраструктура. Через війну місто протягом місяця жило взагалі без центрального водопостачання.

“Після того, як вода у нас припинилася з Дніпра, почали підвозити. Потім її вже і в кранах пустили. Але вона зі свердловин, вона солона. Ну і тут так само, теж солона. Але в деяких місцях привозять таку більш-менш питну”. , можна використовувати у приготуванні, чаї пити. Але чисту – ні, вона несмачна“, – зазначив мешканець Миколаєва Юрій.

Як змінилося настрій городян за останні два місяці?

“Ну, змінюється все тільки на краще. Воду давали спочатку тут, але давали технічну. Зараз її можна пити. З водою проблем немає. Всі класи взагалі, всі ремонтують, ось з крана вже тече вода – можна вже голову помити, купуватися. Все тільки на краще змінюється”, – упевнена Тетяна.

“Бує і небезпечно, і страшнувато від вибухів. Але настрій кращий. Тому що я вірю в нашу перемогу, у наші ЗСУ. Слава Україні!” – висловилася Ірина.

Те, що російські війська знаходяться за кілька десятків кілометрів від міста, не впливає ні на оптимізм місцевих жителів, ні на почуття гумору керівника області.

“Весь час Україна каже, що вона демократична країна, а Росія – недемократична. А в чому насправді різниця між демократією та не демократією?” – запитав журналіст “Актуальної камери”.

“Різниця в тому, що в демократичних країнах люди живуть добре і в достатку, але постійно незадоволені своїм президентом та урядом. А росіяни живуть погано, але завжди задоволені своїм президентом та урядом”, – відповів Кім.

 

Leave a Reply