18.09.2015

Розпорядження щодо звільнення з посади головлікаря Врадіївської ЦРЛ Оксани Ростової скасовано

Губернатор Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков скасував розпорядження голови Врадіївської районної державної адміністрації Василя Жосана щодо звільнення з посади головного лікаря Врадіївської центральної районної лікарні Оксани Ростової.

Відповідне розпорядження розміщено на сайті Миколаївської ОДА.

“Скасувати розпорядження голови Врадіївської райдержадміністрації від 25 серпня 2015 року № 132-рк «Про відсторонення від роботи Ростової О.М.» як таке, що видане з порушенням вимог чинного законодавства”, – йдеться у документі.

Втім, як повідомляють наші джерела у Врадіївській РДА, В.Жосан на наступний день після підписання розпорядження про звільнення з посади О.Ростової сам написав клопотання на ім’я В. Мерікова про скасування цього документа. Помилку юридичного роду пояснюють тим, що раніше головних лікарів районних лікарень призначали на посади і звільняли з них розпорядженнями голови райдержадміністрації, згодом порядок було змінено, і ці повноваження були передані головам райрад. Чому голова ОДА так довго не підписував відповідного розпорядження, наразі невідомо.

Оксану Ростову було відсторонено від виконання обов’язків головного лікаря після звернення групи мешканців Врадіївки щодо зловживання з її боку службовим становищем. Приводом для видачі розпорядження став фальшивий лікарняний лист, виданий Ростовій директору місцевої гімназії в травні поточного року.

Нагадаємо, головного лікаря Врадіївської центральної районної лікарні О. Ростову в 2013 р. народні депутати  звинувачували у фальсифікації первісного акта огляду постраждалої від жорстокого зґвалтування Ірини Крашкової. Нібито саме головлікар наполягала на формулюванні «легкі тілесні ушкодження» в акті огляду.

Проте після перевірки прокуратурою Миколаївської області інформація про це не підтвердилася, оскільки медики лікарні, в яку була доставлена ​​потерпіла, «не проводили судово-медичних оглядів і не робили висновків щодо характеру її тілесних ушкоджень».

Миколаївська правда

Leave a Reply