27.11.2015

Рятувальники навчали дітей поводженню з вогнем (ФОТО)

7

Рятувальники разом із вихованцями дошкільного навчального закладу «Берізка» поринули у казку безпеки та «доброго вогню».

«Вогонь – це наш друг і помічник!», саме з цих слів 26 листопада розпочалася зустріч співробітників Головного управління ДСНС України у Миколаївській області із вихованцями дошкільного навчального закладу «Берізка» Ленінського району м. Миколаєва.

Оволодівши однією із найбільших сил природи, людство отримало можливість забезпечити себе світлом і теплом. Вогонь допоміг розселитися по Землі, навіть у неможливих для життя людини кліматичних умовах, – продовжували вогнеборці свою розповідь.

Трохи поспілкувавшись із дітьми про поняття «вогонь», співробітники Служби порятунку поспілкувалися із малюками про те, що вогонь нажаль може стати не лише другом, але й може призвести до великої біди – пожежі. Затаївши подих діти слухали розповідь ведучої заходу та тільки-но вона зупинилася, почали наперебій ставити запитання та розповідати історії із власного життя, коли на власному досвіді знайомилися із вогнем.

Після цікавої та змістовної розповіді рятувальники запропонували малюкам пограти у веселі ігри та закріпити знання, які щойно разом вивчили. Діти взяли участь у конкурсах «Загаси вогонь», «Врятуй умовного постраждалого» тощо. Із завзяттям дошкільнята відповідали на запитання, відгадували загадки, демонстрували свої знання з питань пожежної безпеки.

У дружній та веселій атмосфері час промайнув непомітно і настав час прощатися. На згадку про зустріч рятувальники подарували дітям та адміністрації закладу інформаційно-просвітницькі листівки і невеличкі сувеніри, а також побажали безпечних та веселих днів!

89

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Leave a Reply