18.10.2016

Савченко пообіцяв закінчити будівництво спортивного комплексу з фехтування до кінця листопада

6

17 жовтня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко провів виїзну нараду з метою перевірки ходу виконання робіт з будівництва зали фехтування в парку «Перемога».

В нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, заступники Миколаївського міського голови Валентин Гайдаржи та Євген Шевченко, керівник фірми забудовника, керівництво Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фехтування, керівники структурних підрозділів ОДА та депутати Миколаївської міської ради.

Представник фірми забудовника запевнив, що будівництво фехтувальної зали буде завершено у другій половині грудня поточного року.

Треба зазначити, що будівельні роботи проходять гарними темпами. Заборгованості з боку області, як замовника робіт, перед фірмою забудовником немає.

Оглянувши стан виконання робіт на будівельному майданчику, Олексій Савченко зазначив, що на його думку роботи можуть бути завершені раніше.

Дивлячись на стан виконання робіт, я вважаю, що будівництво може бути завершено раніше, – сказав голова облдержадміністрації.

За результатом переговорів сторони дійшли згоди, що будівництво зали фехтування буде завершено до кінця листопада поточного року.

Окрім цього, Олексій Савченко запропонував після завершення будівництва передати залу на баланс Миколаївської міської ради, оскільки на його думку, поточний балансоутримувач – Миколаївський національний університет іменi В.О.Сухомлинського не спроможний в повному обсязі фінансувати діяльність закладу.

Як відомо, будівництво спортивного містечка, на території якого заплановано й будівництво спортивного комплексу СДЮШОР з фехтування триває вже чотири роки. Особливо гостро питання будівництва фехтувального залу постало після руйнування будівлі СДЮШОР в лютому цього року.

Прес-служба Миколаївської обласної адміністрації

Читайте також: Слідчий Нацполіції не отримав дозволу на перевірку тендерів «Миколаївводоканалу»

Leave a Reply