30.07.2022

СБУ на Миколаївщині знешкодила ще одного російського агента

Служба безпеки України знешкодила протиправну діяльність ворожого агента, який передавав інформацію російським спецслужбам, яку окупанти планували використати для завдання ракетних ударів по Миколаївщині.

Про це повідомляє Управління СБ України в Миколаївській області.

Співробітники задокументували злочинну діяльність інформатора, яким виявився мешканець м. Миколаєва, причетний до діяльності агентурної мережі, зловмисник збирав інформацію щодо дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ в регіоні, а також координати об’єктів міської інфраструктури та регулярно передавав інформацію представнику рф.

Під час обшуку у фігуранта було вилучено мобільний телефон, з якого він здійснював передачу інформації, що підтверджує докази його протиправної діяльності.

Наразі фігуранта провадження затримано та повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 114-2 (за фактом поширення інформації щодо розташування підрозділів Збройних Сил України на території м. Миколаєва, з метою передачі вказаної інформації державі, що здійснює збройну агресію стосовно України) КК України.

Тривають невідкладні оперативні, слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів.

Заходи з викриття ворожої агентури проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

Leave a Reply