24.05.2022

Спортсменка з Миколаєва перемогла під час марафону у Франції

22 травня два українські легкоатлети виграли La Course Eiffage du Viaduc de Millau en Aveyron у Франції. У забігу брали участь 9000 спортсменів 43 національностей.

Про це повідомляє Midi Libre.

Серед чоловіків першим став Микола Мевша із Дніпра, який подолав 23,7 км за 1 годину 20 хвилин 43 секунди. Валентина Верецька з Миколаєва стала найкращою серед жінок: вона посіла 25-те місце у загальному заліку з результатом 1 годину 34 хвилини 10 секунд.

«Це було чудово, було трохи спекотно, але все гаразд. Вся підтримка, яку ми отримували на протязі всієї дистанції, робила нас по-справжньому щасливими. Для нас дуже важливо показати світові, що ми можемо боротися та перемагати. Я маю подякувати за запрошення, бо це було дуже важливо для мене», — сказала Валентина Верецька в інтерв’ю після забігу.

Додамо, що другою серед жінок також стала українка – харків’янка Марина Немченко, яка подолала дистанцію за 1 годину 39 хвилин 48 секунд.