05.08.2022

Справу миколаївських зрадників передали до суду – поліція

Підтримка збройної агресії рф та використання забороненої символіки – поліцейські завершили розслідування відносно двох миколаївців.

Викрили протиправну діяльність 48-річної жінки та 22-річного чоловіка співробітники відділу протидії кіберзлочинам спільно з співробітниками управління стратегічних розслідувань та слідчими Миколаївського районного управління поліції за процесуальної пітримки окружної прокуратури.

У соціальних мережах та месенджерах жінка розповсюджувала публічні заклики до підтримки рішень та дій рф, а також виправдовувала тимчасову окупацію частини території України.

Чоловік у соціальній мережі створив сторінку, де поширював та публічно використовував символіку комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та поширював матеріали, у яких містилося виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України.

Cлідчі закінчили розслідування та направили кримінальні провадження до окружної прокуратури Миколаєва, яка скерувала обвинувальні акти до суду.

Leave a Reply